Державний навчальний заклад "Охтирський центр професійно - технічної освіти"

Головна | Реєстрація | Вхід
Субота, 11.01.2025, 19:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Події в закладі [65]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 115
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Навчальний заклад готує робітників за такими професіями:

 • Штукатур. Маляр. Лицювальник-плиточник

 • Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського), виробництва (категорії А1, А2). Водій автотранспортних засобів (категорії «С»)

•     Кухар

•     Кравець. Закрійник

•     Офіціант. Бармен

•     Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)

•     Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

•     Кухар. Кондитер

•     Муляр. Пічник. Лицювальник-плиточник

•     Газозварник. Електрозварник ручного зварювання

•     Перукар.Перукар-модельєр.Візажист

Державний навчальний заклад «Охтирський центр професійно-технічної освіти» вже 60 років поспіль готує висококвалфікованих робітників у різних галузях промисловості, надає  освітні послуги дітям південного регіону Сумської області. Щорічно в ньому навчається більше  500 учнів.

До складу Охтирського центру професійно-технічної освіти входить відокремлений навчальний підрозділ м. Тростянець та  філія смт Велика Писарівка.  

Державний навчальний заклад «Охтирський центр професійно-технічної освіти» надає освітні послуги з підготовки кваліфікованих робітників з професій сільськогосподарської , харчової, будівельної галузей та сфери обслуговування.

  1. Розповідь про професію. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування,  тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського), виробництва (категорії  “А1”, “А2”). Водій автотранспортних засобів (категорії ”С”);

Професія Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин, тракторист-машиніст – сьогодні одна з найпоширеніших робітничих професій . У тракторі втілилась споконвічна мрія працівника сільського господарства знайти собі надійного помічника у нелегкій селянській праці. Трактор не просто виконує якусь одну роботу.

Поєднуючись з іншими сільськогосподарськими машинами і знаряддями, він щоразу перетворюється:з плугом він орач,з причепом-транспортний засіб, з комбайном - збиральна машина. Трактор сіє, вносить добрива, жне, викачує воду, корчує дерева, обслуговує ферми... Крім цього, він бере безпосередню участь у збиранні різних сільськогосподарських культур. Усе, що вирощено у полі, повинно бути зібрано в короткий термін, і тракторист-найактивніший учасник.

Тракторист-машиніст повинен досконало знати конструкцію трактора, його вузлів, кваліфіковано та своєчасно виконувати регулювальні роботи і технічне обслуговування,вміло виявляти та усувати несправності в процесі експлуатації.

У третьому тисячолітті людство не може уявити своє існування без автомобілів. Вони задіяні у всіх галузях економіки, а також є основним засобом пересування. Тож, людина, яка матиме професію Слюсаря, тракториста, водія завжди матиме роботу.

  1. Розповідь про професію .  Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорія "С");

У третьому тисячолітті людство не може уявити своє існування без автомобілів. Вони задіяні у всіх галузях економіки, а також є основним засобом пересування.  Автослюсар - спеціаліст, який готує машину в дорогу. В автомобільному транспорті професія автослюсаря з ремонту автомобілів - це професія №2 після водія, якість і результат роботи якого багато в чому залежить від справності автомобіля.

 Щоб машина запрацювала, її потрібно зібрати, налагодити, відрегулювати і випробувати, у процесі експлуатації - обслуговувати і ремонтувати. Все це - справа рук слюсаря з ремонту автомобілів. Чим складніша машина, тим вища кваліфікація слюсаря, і якими б не були досконалими інструменти, завжди буде потрібна людина з "розумними" руками. Тому потреба у спеціалістах з ремонту автомобілів буде постійною і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися на різних автопідприємствах, фірмах автосервісу, автопарках, навіть відкрити свою справу.

   На базі нашого закладу  створено високотехнологічний навчально-практичний центр з підготовки слюсарів з ремонту автомобілів. Професійні знання та навички учні отримують у новій авторемонтній майстерні, обладнаній за всіма вимогами  технічного обслуговування.

 

Розповідь про будівельну професію

  Будівництво - одна з основних галузей народного господарства, воно займає ведуче місце серед інших галузей, і по кількості використаних ресурсів, і по кількості працюючих в ній спеціалістів і робітників.

       Муляр - це будівельник, який виконує роботи з мурування або ремонту конструкцій зі штучних і природних будівельних матеріалів. Мулярами зводяться цегляні житлові будинки, промислові комплекси, гідротехнічні споруди і мости. Поява монолітних каркасів, заміна технічних засобів зведення будівель не витіснили  мурування. Досі професія муляра є однією з найбільш затребуваних на ринку праці. А професія пічника складна і дефіцитна.

        У наших навчальних майстернях учні освоюють прийоми цегляної кладки по однорядній і багаторядній системі швів, використовуючи кладку цегляних конструкцій печей, кухоних плит і домових труб.

У нашому закладі  щорічно готують спеціалістів з професії "Маляр, муляр; пічник; штукатур" з наданням середньої освіти.

 

. Висококваліфікований штукатур, наприклад, здатний, крім звичайної, виконувати кольорову декоративну штукатурку, архітектурні елементи оздоблення будівель і внутрішніх поверхонь, реставраційні роботи. Лицювальники облицьовують зовнішні і внутрішні поверхні штучними або природними плитками, виконуть мозаїчні, лінолеумні та інші роботи. Запрошуємо Вас на навчання до нашого закладу!

  1. Розповідь про професію

« Електромонтер з ремонту та  обслуговування електроустаткування»

Сьогодні важко уявити собі людину, яка не потребує в своєму повсякденному житті використання електроенергії. За її допомогою здійснюється водопостачання, прибирання, створення мікроклімату в приміщеннях. З появою першої лампочки і до високотехнологічних ліній і машин виникла потреба в бережному догляді та обслуговуванні будь-якого з виробів людских рук. Недостатньо поставити серед степу електростанцію, потрібно забезпечити також контроль за коштовним обладнанням. Для цієї роботи і потрібні люди, які мають професію «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Від якісного виконання потавлених перед ними задач залежить безперервна робота будь-якого підприємства.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування або електрик — фахівець, який працює в галузі електрики і електротехніки, що займається монтажем, експлуатацією або ремонтом електрообладнання та електричних кіл. 

  1. Розповідь про професію.
  2. «Офіціант. Бармен»

Професія офіціанта-бармена — це мистецтво, яке допомагає зробити прийом їжі естетичним дійством. Адже людині притаманно не просто втамовувати почуття голоду, а отримувати задоволення від зовнішнього вигляду страв, їх аромату, оформлення.

Хороший офіціант повинен зуміти дати пояснення по кожному блюду з меню, знати, з яких продуктів готується кожне блюдо, які соуси можуть бути запропоновані до вибраного блюда, знати і пропонувати вина до замовлення, розповівши при цьому клієнтові про сорт запропонованого вина.

Уміння спілкуватися з різними людьми — це невід’ємний навик для роботи офіціантом. Офіціант в рамках своєї компетенції може вирішити проблему, що виникла у клієнта. І головні якості, якими повинен володіти офіціант, — це мобільність, стійкість до стресів, ввічливість. Офіціантові просто необхідно знати основи психології, розбиратися в тонкощах настрою клієнта.

Бармен – це обличчя кожного закладу. Бармен якісно і швидко обслуговує клієнтів. Знає рецептури приготування безалкогольних і слабоалкогольних напоїв, вміє досконало користуватися барменським приладдям, скляним посудом. Без проблем відпускає напої, делікатно спілкується з відвідувачами закладу. Вміє оформити вітрину барної стійки, експлуатувати обладнання і створити своїм вмінням свято для клієнтів.

  1. Розповідь про професію «Кухар».

  Професія кухаря набирає все більше популярності серед робітничих професій. Кухар - це людина, яка професійно готує їжу для інших людей, як правило, у закладах громадського харчування. Кухар готує перші, другі страви, іншу їжу, знає, як правильно зберігати продукти відповідно до санітарно-гігієнічних норм. Попри те, що кухар на підприємствах громадського харчування користується встановленими рецептами страв, він може вносити до них зміни в залежності від якості сировини і контингенту споживачів.

Мало того, професія кухаря вже давно перейшла у ряд творчих. Ви можете спостерігати, скільки кулінарних та кондитерських шоу зараз іде на телебаченні. Люди вже не просто хочуть їсти, а хочуть це робити із великим задоволенням і насолодою, вимагають різного роду фірмових страв від кухарів, естетичного їх оформлення.

     Висококваліфіковані наставники на базі сучасних навчальних приміщень, оснащених необхідним обладнанням та кухонним інвентарем допоможуть вам опанувати таку твоччу професію.

  1. Розповідь про професію.

 «Перукар(перукар-модельєр). Візажист.

Перукар - це одна з найдавніших і шанованих професій. 

Робота перукаря — це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності і смаку. Творчий процес створення зачісок і стрижок знаходиться в близькій спорідненості з творчістю в будь-якому іншому виді людської діяльності. Праця по виконанню зачісок і стрижок по суті своїй найближче до мистецтва скульптора.

Зачіска — це та ж скульптура і вона сприяє створенню художнього образу. Для того, щоб бути хорошим перукарем, недостатньо тільки вивчити технологічну сторону виконуваних робіт опанувати необхідні навички, треба розвивати в собі естетичні почуття і мислити художніми образами, знати закони поєднання стилів і кольору в одязі і зачісці.

Якщо перукар домагається поєднання зачіски із зовнішністю, стильовим призначенням, одягом і макіяжем, тільки тоді він може вважати свою роботу досконалою. Професія перукар чудова тим, що майстер, виконуючи свою роботу з душею, дарує радість не лише людям, але і сам отримує від своєї роботи величезне задоволення. Краса, як відомо, врятує світ, а хороший перукар завжди даруватиме людям тільки красу і своє неповторне мистецтво!

У майбутньому я хочу стати ще й візажистом, бо ця професія мені дуже подобається. Мені подобається створювати новий імідж для людини, підкреслювати її красу, робити людину привабливою, що в наш час дуже важливо. Адже за зовнішнім виглядом оцінюють людину в цілому: якщо вона охайна, з гарною зачіскою і чудовим макіяжем, то ця людина відразу справить гарне враження на оточуючих. Отже, якщо людина може слідкувати за собою і завжди мати привабливий вигляд, то й на роботі вона матиме успіх у всьому. 

Заклад пишається своїми випускниками. Приємно отримувати позитивні відгуки про наших учнів від керівників підприємств. Багато з них показують зразки відданої праці і професіоналізму.

 Увесь колектив примножує славу Охтирського центру ПТО і вірить в те, що зерна знань, посіяні в дитячі душі, проростуть дружніми сходами добрих справ.

Рrezentacija_profesij

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
Годинник

Copyright MyCorp © 2025 | Безкоштовний хостинг uCoz